majowka

 

W dniu 3 maja 2022 roku/ termin zapasowy-7.05/ w Marczycach na Placu Zabaw odbędzie się Majówka Integracyjna pod hasłem„ Dbajmy o rodzimą faunę i florę oraz mikroklimat Regionu Karkonoskiego”
 Majówka realizowana jest z Inicjatywy Seniorów działających przy Stowarzyszeniu Nasze Marczyce oraz przy Sołectwie Marczyce we współudziale dorosłych mieszkańców, dzieci i młodzieży  na rzecz aktywności społecznej w zakresie dbania o rodzimą faunę i florę oraz mikroklimat regionu Karkonoszy współfinansowana  przez Fundację Ekologiczną „Zielona Akcja” Legnica Al. Orła Białego 2.
W programie Majówki, m.in.:
    Występy zespołów wokalno –instrumentalnych
    Terapia zajęciowa w oparciu o zieleń i przyrodę Karkonoszy
    Wspaniałe potrawy kuchni Regionu Karkonoskiego i kuchni  Ukraińskiej;
    Zabawa dla dzieci, młodzieży i dorosłych
    Inne atrakcje.
Początek Majówki godz. 14.00. Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu integracyjnych  także mieszkańców Ukrainy , aby mogli nawiązać ze sobą kontakty i porozmawiać o dniu codziennym.
Ponadto w dniu 30 kwietnia 2022 roku zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych mieszkańców Marczyc na akcje sprzątania naszych dróg gminnych i powiatowych oraz poboczy, a także lasu będące w obrębie naszej miejscowości.  Dysponujemy workami na śmieci. Proszę zaopatrzyć się we własnym zakresie w rękawice. Spotykamy się o godz. 14.00 przy Świetlicy.

stopka

Nasi Grantodawcy i Partnerzy

UE_FS.pnglogo_FE_Infrastruktura_i_Srodowisko_rgb-1.pngpartner_01.pngpartner_02.pngpartner_03.pngpartner_04.pngpartner_05.pngpartner_06.pngpartner_08.pngpartner_09.pngpartner_11.pngpartner_12.pngpartner_13.png

odwiedź Nas

Fundacja Ekologiczna 
Zielona Akcja

al. Orła Białego 2,
59-220 Legnica