Chcesz poznać najciekawsze, przyrodnicze zakątki Dolnego Śląska, wziąć udział w zabawach i grach terenowych, odkryć niezwykłe gatunki roślin i zwierząt zamieszkujące nasz region?
Weź udział w Lekcjach w przyrodzie - programie poznawania przyrody bezpośrednio w terenie przeznaczonych dla uczniów i przedszkolaków.

Fundacja Ekologiczna "Zielona Akcja" zajmuje się edukacją ekologiczną od ponad 20 lat. Chcemy dzielić się z Państwem swoim doświadczeniem i upowszechniać wartości proekologiczne wśród dzieci i dorosłych.
Oferta naszych warsztatów terenowych i stacjonarnych skierowana jest do uczniów ze szkół Dolnego Śląska.

Pełna oferta zajęć oraz cennik znajduje się na stronie www.lekcjewprzyrodzie.pl

Specjalnością Fundacji są zajęcia terenowe. „Lekcje w przyrodzie” prowadzone są w atrakcyjnych, pod względem przyrodniczym rezerwatach, parkach krajobrazowych i zamkach środkowej części Dolnego Śląska.

Instruktorzy edukacji ekologicznej przygotowani są do prowadzenia zajęć nowoczesnymi metodami warsztatowymi z podziałem na grupy, co pozwala zaktywizować wszystkich uczestników do prowadzenia obserwacji, prostych badań i udziału w grach dydaktycznych. Problematyka zajęć dostosowana do programów nauczania przedmiotów przyrodniczych. Celem zajęć jest też dostarczenie dzieciom i młodzieży możliwości radosnej zabawy na łonie natury, pokazanie zalet czynnego wypoczynku w kontakcie z przyrodą i bogatym dziedzictwem kulturalnym regionu Dolnego Śląska. Uczestnicy zajęć otrzymują karty ćwiczeń, mapki oraz drobne upominki edukacyjne.

Jak zamówić zajęcia?

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą "Lekcji w Przyrodzie" dostępnej na stronie www.lekcjewprzyrodzie.pl

Osoba do kontaktu w sprawie "Lekcji w Przyrodzie":

Małgorzata Bochyńska tel. 76 723 81 01, email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasi Grantodawcy i Partnerzy

UE_FS.pnglogo_FE_Infrastruktura_i_Srodowisko_rgb-1.pngpartner_01.pngpartner_02.pngpartner_03.pngpartner_04.pngpartner_05.pngpartner_06.pngpartner_08.pngpartner_09.pngpartner_11.pngpartner_12.pngpartner_13.png

odwiedź Nas

Fundacja Ekologiczna 
Zielona Akcja

al. Orła Białego 2,
59-220 Legnica